Úvodní strana > Občan > Magistrát > Informace z odborů > Odbor územního plánování a památkové péče

Odbor územního plánování a památkové péče

  • Územní plánování - formuláře a žádosti

  • Památková péče - formuláře a žádosti

  • kontakty

    Ing. arch. Jan Mlčochvedoucí odboru územního plánování a památkové péče+420 582 329 752Jan.Mlcoch@prostejov.eu
    Alexandra Ptáčková
    asistent vedoucího odboru+420 582 329 368Alexandra.Ptackova@prostejov.eu
    PhDr. Marek Perůtkavedoucí oddělení památkové péče+420 582 329 149Marek.Perutka@prostejov.eu
    Mgr. Vlastimil Rudolfpamátkář+420 582 329 161Vlastimil.Rudolf@prostejov.eu
    Mgr. Michaela Kučerovápamátkář +420 582 329 651 Michaela.Kucerova@prostejov.eu
    Ing. Ivana Novákovávedoucí oddělení územního plánování, úřadu územního plánování+420 582 329 742I.Novakova@prostejov.eu
    Ing. arch. Radana Geryková referent pořizování ÚPP a ÚPD +420 582 329 564 Radana.Gerykova@prostejov.eu
    Ing. Ivana Kašparováreferent pořizování ÚPP a ÚPD+420 582 329 732Ivana.Kasparova@prostejov.eu
    Ing. Pavla Korhonová
    referent pořizování ÚPP a ÚPD+420 582 329 704Pavla.Korhonova@prostejov.eu
    Ing. Pavla Koutnáreferent pořizování ÚPP a ÚPD+420 582 329 392Pavla.Koutna@prostejov.eu
    Mgr. Michal Odstrčilreferent pořizování ÚPP a ÚPD +420 582 329 143
    Michal.Odstrčil@prostejov.eu
    Mgr. Radek Brablecreferent územně analytických podkladů+420 582 329 192Radek.Brablec@prostejov.eu
    load