Úvodní strana > Samospráva > Rada města > Seznam členů komisí

Seznam členů komisí

1. Komise sportovní

1. Karel Piňos - předseda

2. Michal Janeček

3. Richard Beneš

4. Václav Meidl

5. Antonín Dušek

6. Josef Sklenář

7. Jan Zatloukal

8. Martin Procházka

9. Daniel Kolář

10 Vlastimil Ráček

11.Bořek Nagy

12. Lukáš Andrýsek

13. Michal Krupík

14. Petr Lysek

15. Petr Kudláček

16. Radim Weisser

17. Lukáš Kousal

Tajemnice: Veronika Hyblová, Odbor školství, kultury a sportu

 

2. Komise architektury a výstavby

1. Radovan Fabiánek - předseda

2. Michal Götz

3. Petr Lipčík

4. Ladislav Kment

5. Jaromír Hruban

6. Zdeněk Mlčoch

7. Marek Velešík

8. Zdeněk Beran

9. Máša Komínková

10. Ondřej Moskal

11. Jaromír Tobola

Tajemník: Martin Barták, Odbor rozvoje a investic

 

3. Komise školská

1. Jan Krchňavý - předseda

2. Radim Weisser

3. Vítězslav Šlahař

4. Mirka Nováková

5. Iva Procházková

6. Radomír Palát

7. Petra Rubáčová

8. Marek Moudrý

9. Jan Zatloukal

10. Pavel Polcr

11. Jiří Zháněl

12. Pavlína Radičová

13. Lenka Literová

14. Vít Spíchal

15. František Švec

Tajemnice: Ing. Olga Jedličková, Odbor školství, kultury a sportu

 

4. Komise pro dopravu

1. František Konečný - předseda

2. Jaromír Hruban

3. Roman Drkula

4. Eva Křepelková

5. Petr Sekanina

6. Zdeněk Peichl

7. Jiří Toman

8. Pavel Copek

9. Pavel Kytlica

10. Kristian Grézl

11. Radovan Kouřil

12. Milan Fládr

13. Michael Vafek

14. Pavel Beneš

15. Radomír Všetička

16. Pavel Hanák

Tajemnice: Ing. Kateřina Bernátková, Odbor dopravy

 

5. Komise pro kulturu

1. Lukáš Andrýsek - předseda

2. Ivan Polák

3. Miroslav Kotrč

4. Michaela Faltýnková

5. Vítězslav Šlahař

6. Zdenka Pospíšilová

7. Jan Páleník

8. David Vysoudil

9. Martina Drmolová

10. Marek Gerhard

11. Ivana Vaňková

12. Jonáš Proser

13. Radovan Moudrý

14. Miroslav Hasa

15. David Iránek

Tajemnice: Dagmar Cásková, Odbor školství, kultury a sportu

 

6. Komise životního prostředí

1. Libor Marčan - předseda

2. Ivo Zatloukal

3. Iva Kremlová

4. Milada Galářová

5. Roman Karšulín

6. Alena Mlatečková

7. Milada Sokolová

8. Jana Valentová

9. Oto Přibyl

10. Ivana Hemerková

11. Věra Králová

12. Pavlína Radičová

13. Jaroslav Vrána

14. Adéla Čečmanová

15. Tomáš Peka

Tajemnice: Ing. Jana Blažková, Odbor životního prostředí

 

7. Komisi pro cestovní ruch a podporu podnikání

1. Marek Moudrý - předseda

2. Irena Blažková

3. Roman Drkula

4. Jaromír Hruban

5. Michal Janeček

6. Bedřich Grulich

7. Martin Šťastný

8. Filip Ševčík

9. Jonáš Proser

10. Petr Marek

11. Martin Křupka

12. Miroslav Radiměřský

13. Ondřej Blažek

14. Helena Chalánková

Tajemnice: Kateřina Kimlová, DiS., Odbor kancelář primátora

 

8. Komise sociální a zdravotní

1. Alena Pagáčová - předsedkyně

2. Dagmar Faltýnková

3. Leona Skokánková

4. Pavel Holík

5. Alena Rašková

6. Jana Valentová

7. Eliška Komárková

8. Tomáš Iránek

9. Vladimíra Kouřilová

10. Věra Králová

11. Rozálie Látalová

12. Hana Vaňková

13. Radka Aujezdská

14. Jan Mochťák

15. Zdeněk Dokládal

Tajemnice: Ing. Zuzana Navrátilová, Odbor sociálních věcí

 

9. Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality

1. Pavel Dopita - předseda

2. Martin Skokánek

3. Karel Piňos

4. Petr Novotný

5. Marie Hájková

6. Ladislav Kment

7. Roman Kupka

8. David Červinka

9. Kristian Grézl

10. Bořek Nagy

11. Pavel Hlaváč

12. Milada Galářová

13. Tomáš Peka

Tajemnice: Mgr. Bc. Pavlína Dočkalová, Odbor sociálních věcí

 

10. Komise bytová

1. Dagmar Faltýnková - předsedkyně

2. Leona Skokánková

3. Eva Muchová

4. Ludmila Jeričová

5. Ludmila Janošová

6. Zuzana Kubíčková

7. Zdeněk Bartl

8. Dagmar Nováková

9. Marie Navrátilová

10. Pavel Copek

11. Ladislav Křupka

12. Miroslav Radiměřský

13. Vojtěch Pola

Tajemnice: Dagmar Leznová, Domovní správa Prostějov, s.r.o.

 

11. Komise Prostějov Zdravé město a místní Agenda 21

1. Martin Mokroš - předseda

2. Alena Pagáčová

3. Michaela Faltýnková

4. Jitka Trnečková

5. Alena Mlatečková

6. Eva Kremlová

7. Petra Kupková

8. Zuzana Bartošová

9. Václav Kopka

10. Milada Galářová

11. Jarmila Blahová

12. Filip Pecha

13. Jan Tabery

Tajemnice: Ing. Denisa Horká, Odbor školství, kultury a sportu

 

12. Komise pro nákup uměleckých děl

1. Pavel Holík - předseda

2. Roman Karšulín

3. Antonín Dušek

4. Richard Beneš

5. Eva Kameníková

6. Dagmar Rozmánková

7. Miroslav Macík

8. Michal Meissel

9. Ivana Vaňková

10. Alice Švalbová

11. Antonín Sprinz

12. Martina Paloncy

13. Josef Augustin

Tajemnice: Bc. Anna Švestková, Odbor kancelář primátora

 

13. Komise pro IT a Smart city

1. Tomáš Lázna - předseda

2. Petr Kočíř

3. Roman Drkula

4. Jan Sedláček

5. Michal Augustin

6. Michal Götz

7. Tomáš Blumenstein

8. Petr Kalandra

9. Tomáš Iránek

10. Jozef Cmar

11. Ivo Kurfürst

12. Petr Kapounek

13. Jan Tabery

Tajemník: Ing. Zdeněk Petr, Odbor informačních technologií


Aktualizováno 21. 12. 2022

Vytvořeno 23.7.2015 10:28:48 - aktualizováno 26.9.2022 11:01:19 | přečteno 6722x | Ing. Petra Meisselová, LL.M.
load